O nás La Chata

Vitajte na stránke LA Chata

Prežite krásne chvíle vo Vysokých Tatrách.
Welcome to Pinar
Ubytovanie v novootvorenom penzióne La Chata v Dolnom Smokovci je správnou voľbou pre tých, ktorí uprednostňujú pokojné a tiché prostredie, kvalitné služby a vysoký štandard v rámci vybavenia izieb, či priestorov penziónu. LA Chata má k dispozícii 7 luxusne zariadených izieb a tiež ponúka možnosť vychutnať si výborné raňajky formou bufetu. Penzión La Chata je vhodný pre firmy alebo skupiny ľudí, ktorí počas svojho pobytu majú možnosť využiť vkusne zariadené školiace priestory a spoločenské miestnosti. Pre tých, ktorí dávajú prednosť zábave, má La Chata k dispozícii biliard /možnosť kombinácie so stolným tenisom/, hernú miestnosť s počítačmi a tiež XBOX. La Chata je pripravená aj na menších návštevníkov, pre ktorých je pripravený detský kútik, ktorý ocenia hlavne rodinky s deťmi. V rámci oddychu a relaxácie, penzión La Chata ponúka mini wellness centrum, ktoré pozostáva z dvoch sáun a jaccuzzi, ktoré je umiestnené na vonkajšej terase. Príjemný pobyt v tomto penzióne dotvára okolitá príroda a čistý vzduch Vysokých Tatier, ako aj možnosti výletov v rámci turistiky a rekreácie. Výhodou penziónu je najmä krátka, len 50 metrová vzdialenosť od najbližšej zastávky električky, WIFI pripojenie a parkovanie zdarma je samozrejmosťou.

Školiaca miestnosť a spoločenské priestory

La chata ponúka kvalitné služby i pre firmy alebo skupiny, ktoré radi využijú napríklad školiacu miestnosť či spoločenské priestory. Spoločenské priestory sú príjemne zariadené komfortným a príjemným nábytkom, kde si môžete oddýchnuť pri zapálenom krbe s knihou v rukách, alebo pozeraním LCD televízora. Súčasťou týchto priestorov je aj jedáleň, ktorá je využívaná hlavne počas raňajok. Mladšiu generáciu určite poteší herná miestnosť s počítačmi, miestnosť s billiardom a XBOX ONE ktorý môžu kedykoľvek využívať.

Wellness na La Chate

Nie je nič lepšie ako si oddýchnuť po ťažkom dni vo wellness priestoroch La Chaty ktoré pozostáva z dvoch sáun (fínska, infra sauna) a jaccuzzi, ktoré je umiestnené vo vonkajšom priestore La Chaty. Počas relaxu vo wellness, majú hostia možnosť vychutnať si rôzne druhy alkoholických a nealkoholických nápojov.
Boli ste už vo Vysokých Tatrách ? Vyberte si LA Chatu
Naše okolie ?